it de en cz

zdraví, spánek a polštáře nuch nuch

nuch nuch je obchodní značkou společnosti Globe Medical s.r.o. zabývající se výrobou a prodejem anatomicky tvarovaných polštářů a povlaků na ně. Polštáře jsou vhodné k rehabilitaci, relaxaci, pro děti, pro těhotné i kojící maminky, pro sportovce i nesportovce a pro dlouhodobě ležící pacienty či osoby při rekonvalescenci.

Našim partnerem při výrobě produktů je rodinná firma s 20tiletou tradicí, patřící mezi největší výrobce přikrývek a polštářů v České a Slovenské republice. Dlouholeté zkušenosti a znalosti zaručují kvalitu, kterou přinášíme prostřednictvím našich výrobků i k Vám.

polštáře

Polštáře NUCH NUCH jsou rozděleny do tří kategorií.

Jednoduše NUCH NUCH jsou polštáře určené k relaxování, odpočinku, navození stavu pohody, pro dobré usínání a kvalitní spánek. Jsou také vhodné pro zdravotnické, resp. ortopedické, fyzioterapeutické a psychoterapeutické účely. Uleví bolestem zad, páteře, hlavy, břicha, trávící soustavě i nervové soustavě. Jsou vhodné pro regeneraci vrcholových sportovců i pro starší generace, kterým pomáhají s rekonvalescencí a udržují tělo uvolněné a odpočaté.
Podívejte se na naše polštáře.

NUCH NUCH Maminka je speciální kategorie zaměřená především na potřeby těhotných žen a novopečených maminek. Anatomické polštáře jsou speciálně vyvinuty, aby zabezpečily maximální odpočinek. Zvláště v pozdních fázích těhotenství je velmi důležité, aby byla maminka při spánku na boku v pohodlí a miminko v bezpečí. Kojící polštáře uleví zádům a nechají maminku odpočinout i při této činnosti. Starším dětem navodí pocit bezpečí a pohodlí při usínání a při spánku.
Podívejte se na naše polštáře pro maminky.

NUCH NUCH Junior jsou polštáře pro nejmenší. Novorozencům a batolatům zajistí bezpečný prostor pro jejich stabilizaci. Starším dětem navodí pocit bezpečí a pohodlí při usínání a při spánku. Jejich speciálně navržený tvar pomáhá při rozvoji motoriky, pohybových schopností i vývinu kyčlí. Jsou vhodné nejen na spaní, ale také na hraní, do dětských koutků a školek.
Podívejte se na naše polštáře pro nejmenší.

povlaky

Všechny polštáře NUCH NUCH se v základním provedení prodávají bez povlaků. Vzory povlaků, které nabízíme, naleznete v kategorii Produkty. Pokud si mezi nimi nevyberete, kontaktujte nás na email info@nuchnuch.com. Po domluvě s Vámi Váš originální povlak vyrobíme.
Podívejte se na seznam našich povlaků.

balení

Všechny naše produkty dodáváme v pevných nepromokavých obalech, uzavíratelných na zip. Výhodou obalů je možnost jejich víceúčelového použití (pro sezónní oblečení, ložní prádlo, apod.).